Topcu Gıda Makina Sanayii Haberler | Arı Keki Makinaları
Bugün
19 Eylül 2018 Çarşamba

BLOG

Arı Keki Makinaları

ARI KEKİ MAKİNALARI

 Manuel Model Pudra Şekeri Makinası - Sonsuz Şanzımanlı Yoğurma Makinası (Ekonomik Arı Keki Üretim Tesisi) - Devlet Destekli Makina Alımı - Devlet Hibe'si ile Makina Alımı Hakkında Bilgi.(Kosgeb,Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu,TİKA vs)

 Ekonomik Arı Keki Üretim Tesisi için gerekli ana 2 ekipman olan '' Pudra Şekeri Makinası '' ve '' Yoğurma Makinası '' birçok teşvik,destek ve karşılıksız hibe gibi devlet teşvikleriyle alınabilmektedir.

(Kosgeb,Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu,TİKA vs)

 Şu bilinmesi gerekiyor ki devlet her önüne gelene para dağıtmıyor! Ama bu destekleri almak çok zor değil. Gerçekten bir işletme kurmak,geliştirmek ve para kazanmak isteyenler için bu desteklerden faydalanmak zor değildir.

* Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi

70 saatlik bir eğitim sonucunda alınabilen bir sertifika'dır. Bu hem sizin fikirlerinizi geliştirmekte ve fikirlerinizi uygulamaya geçirmenizde gerekli olan bir eğitim olup tamamen ücretsizdir ayrıntılar www.kosgeb.gov.tr

* İş Planı Hazırlama

Gerekli Eğitimleri aldınız ve daha önceden planlarınızı yaptınız şimdi ise işin tüm ciddiyeti olan iş planı hazırlayıp bunu ilgili birimlere sunacaksınız. Devlet istiyor ki işsizlik azalsın ekonomi daha iyi olsun ben vatandaşıma gerekli desteği vereyim fakat gerçekten sizi meslek sahibi yapabilecek işlerde! Bu iyi niyeti suistimal edenlerde var tabiki siz siz olun tüm ciddiyetinizle ve devletin desteğini hak edebilecek dallarda ve kendinizi geliştirebileceğiniz Planlar kurun.

Başvurunuz kabul edilebilir , reddedilebilir veya düzenlenmesi istenebilir bu size bildirilecektir. 

Başvurunuz kabul edildiğinde bunu ilgili kişilerde size söyleyecektir '' Veritabanına Kayıt'' gerekli başvuru, beyanname veya çeşitli belgeler istenecektir. Ve Kısa süre içerisinde sonuçlanacaktır.

Topcu Gıda Makina olarak ürettiğimiz tüm ürünlerde birçok meslek alanında devlet teşvik ve hibelerinden faydalanılabilmektedir.

Biz sizden herhangi bir karşılık beklemeden sizlere bu süreçte ürettiğimiz makinalar ile ilgili gerekli belgeleri hazırlayabiliriz. 

* Destek Alan Makinalarımız ve meslek dalları

* Arı Keki Üretim Tesisi : Pudra Şekeri Öğütme Makinası ve yoğurma makinası ile kurulabilen bu işletme teşvik ve hibelerden yüksek ölçüde desteklenmektedir.

* Ev Yemekleri - Lokanta - Simit ve Poaça -Çiğköfte gibi birçok alanda kullanılan yoğurma Makinalarımız ile kurulabilecek işletme üzerinden destek ve hibe almanız mümkündür.

Devlet destekli makina ve ekipman alımlarında gerekli desteği sizlere sağlamaktan, devletimizin ekonomisine katkı sağlamaktan ve büyük devletimiz TÜRKİYE nin en kaliteli makinalarını üretmekten mutluluk duyarız

Topcu Gıda Makina olarak 1957 den bugüne üstün kalite,performans ve gıda normlarına uygun gıda makinaları üretmekteyiz.

 
 
İlgili Bağlantılar ;

Arı Keki Üretim Tesisleri Kategorisi : http://www.topcugidamakina.com/products.asp?content_id=36&t=ARI-KEKI-URETIM-TESISI

Arı Keki Nasıl Yapılır (Youtube) : https://youtu.be/dsojV_sw2m4

Facebook Profillerimiz :

https://www.facebook.com/topcugidamakinasanayii
https://www.facebook.com/Topcu.gidamakina.Konya

Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/tpcgdmkn/

 
Anahtar Kelimeler
#öğütmemakinası , #yoğurmamakinası , #pudraşekerimakinası , #arıkekimakinası , #arıkekiüretimtesisi , #topcumakina , #topcugidamakina , #hibeilemakina , #devletdesteği ,  #devletdestelimakina #devlethibe