Topcu Gıda Makina Ürünlerimiz | Pudra Şekeri Öğütme Makinası Tam Otomatik
Bugün
23 Ekim 2020 Cuma

PUDRA ŞEKERİ ÖĞÜTME MAKİNASI TAM OTOMATİK

 

Pudra şekeri Değirmeni (Tam Otomatik)

Toz şekeri öğüterek pudra şekeri haline getirir.

Tamamen AISI 304 Kalite Paslanmaz Çelik Malzemeden üretilmektedir.

Dakikada 3000 devir hızına ulaşarak 0,80 mikron kalınlığındaki pudra şekeri  (Standart Pudra Şekeri Öçüsü) Öğütme kapasitesi saatte 400-450 kilogram, 0,60 kalınlığındaki pudra şekerini ise (Arı Keki İçin İdeal İncelik) saatte 300 kilogram kapasiteye sahiptir.

Otomatik Doldurma ve boşaltma sistemi sayesinde kalifiye eleman gerektirmez. Para’dan ve zamandan tasarruf sağlamanıza yardımcı olur.Sınıfının en iyisi olan Tam otomatik Pudra Şekeri Değirmeni Yüksek kalite ve hassas işçiliği ile Yurtiçi ve yurtdışı pazarında  Markasıyla Şiar olmuş Fiyat-Performans ayrıcalığı ile benimsenmiştir.

Ürünlerimiz KOSGEB, TKDK, AVRUPA BİRLİĞİ Gibi Destek ve hibe projeleri ile üreticiye ulaşabilmektedir.

Yeni iş kurmak isteyen, ek gelir kaynakları isteyen, İşini büyütmek isteyen ,Girişimciler, Kobi,kurum ve kuruluşlar için Birçok farklı model, ebat ve kapasite ile Türk Ekonomisine Katkı sağlamak vizyonu ile en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız.

Tam Otomatik Pudra Şekeri Değirmeni, Sonsuz veya diferansiyel şanzımanlı yoğurma makinaları ile kombin edilerek Arı Keki Üretim Tesisini oluşturmaktadır.

Yoğurma Makinaları İçin Bağlantıya Tıklayınız: http://www.topcugidamakina.com/products.asp?content_id=34&t=YOGURMA-GRUBU

Arı Keki Üretim Tesisi İçin Bağlantıya Tıklayınız: http://www.topcugidamakina.com/products.asp?content_id=36&t=ARI-KEKI-URETIM-TESISI

Pudra Şekeri Depolama kapasitesi 100 kilogramdır.

5,5 KW Motor gücüne sahiptir.

Helezon motor gücü : 1,5 KW 1500 devir

 

ADI

TAM OTOMATİK

MODEL

PD-MTO

ELEK&KAPASİTE

0,80 Elek (450 kg/saat)/0,60 Elek (300kg/saat)

MOTOR GÜCÜ

5,5 KW

HELEZON MOTOR GÜCÜ

1,5 KW 1500 Devir

DEVİR

3000

DEĞİRMEN ÇAP

180 mm

PUDRA ŞEKERİ DEPOSU

100 KG

 

 

Pudra Şekeri Makinasının tamamen modifiye edilmiş halidir.Otomatik helezonlu doldurma ve boşaltma sistemlerinin tek makinada toplanmasından meydana gelmiştir.Ekstra doldurma haznesi eklenip otomatik doldurma sistemi entegre edilmiş ve pudra şekeri deposu otomatik boşaltma sisteminin entegre edilebileceği şekilde tasarlanmıştır.

Çalışma sistemi; Toz şeker tam otomatik doldurma haznesine boşaltılıp otomatik olarakdoldurma işlevini yaptıktan sonra öğütülen pudra şekeri otomatik boşaltma sistemi sayesinde istenilen bölgeye aktarılır.

 

ÜRÜNLERİMİZ